Tirana "shpartallon" Apoloninë, pranë rikthimit në Superiore

Nga Kategoria e Parë, që militon këtë vit, Tirana po jep shenja jete dhe sipas të gjitha gjasave duke nisur që nga sezoni i ardhshëm, bardheblutë do të rikthehen në elitën e futbollit në vend. Këtë javë kryeqytetasit kanë mposhtur thellë 5-1 Apoloninë. Foto LSA