Tirana "e djeg" për festat e fundvitit

Si çdo institucion edhe skuadrat e futbollit kanë vendosur të organizojnë një "Party" për nder të festave të fundvitit. Viti 2017 për Tiranën ishte "një tmerr" pasi bardheblutë ranë për herë të parë në historinë e tyre një kategori më poshtë, por fillimin fantastik i këtij sezoni i ka mbledhur stafin e lojtarët e 24 herë kampionëve të Shqipërisë, në një mbrëmje enkas për fundin e vitit, ku nuk mungojnë dhe "derdhja" e lekut sheshit nga presidenti Refik Halili.

FOTOGALERI TJERA

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57

Konkurs ...shëmtie

25/06/2018 - 09:23

Nuk është ashtu siç duket

24/06/2018 - 13:24

Sa verë 'e çmendur' sivjet

23/06/2018 - 19:08