Tatto i ri i Ibrahimoviç është i çmendur

Zllatan Ibrahimoviç nuk po bind në lojë, por jashtë saj suedezi nuk di të ndalet së surprizuari. Sulmuesi i Manchester United modifikon dhe zgjeron tatuazhin e tij në shpinë, duke e cilësuar dhe si "një drogë" për trupin e tij.