Tapeti i kuq 'seksi' për Toronto Film Festival

Sfilata e yjeve me doza super seksi në Festivalin e Filmit në Toronto të Kanadasë, që bashkon protagonistët e muajve të ardshëm. Kështu, një Lady Gaga tërheqëse, yll i filmit drejtuar nga Bradley Cooper "A star is born" (Lindi një yll) dhe më pas Salma Hayek me fustanin e saj të kuq që nxjerr në pah format e bëshme dhe akoma më tej Sienna Miller, Julia Roberts dhe një Penelope Cruz e mrekullueshme.
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47