Stoltenberg mesazh politikës shqiptare pak orë para protestës

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s ishte sot në një vizitë disa orëshe në Tiranë. Ai u takua me ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, kryeministrin Rama dhe Presidentin Meta. Shefi i NATO-s u bëri thirrje të gjithë aktorëve politikë në Shqipëri të kontribuojnë në dialog për zgjidhjen e krizës politike. FOTO:LSA