Çfarë nuk u pa nga përplasjet tek Drejtoria e Policisë

Situatë tepër e tensionuar kjo në Tiranë. Prej 4 orësh opozita vijon protestën e saj me thirrjet Rama ik! Molotov, tymuese, fishekzjarre hidhen nga protestuesit ndërsa policia i zbraps me gaz lotsjellës dhe molotov. Protesta nisi rreth orës 18:30 fillimisht para kryeministrisë për tu zhvendosur para parlamentit dhe tani para Drejtorisë së Policisë së Tiranës. / Foto LSA