Sierra Skye vë në plan të parë të pasmet

Modelja kaliforniane Sierra Skye vetëm brenda pak muajsh është kthyer në fenomen në Instagram. Bukuroshja ka çmendur ndjekësit e saj me fotografitë e postuara. Skye është shfaqur mjaft provokuese dhe seksi duke vënë në plan të parë të pasmet e saj bomabastike.
Bayern "zbarkon" në Doha
04/01/2018 - 18:38
Të krijosh art nga gjethja
04/01/2018 - 16:08