Sierra Skye vë në plan të parë të pasmet

Modelja kaliforniane Sierra Skye vetëm brenda pak muajsh është kthyer në fenomen në Instagram. Bukuroshja ka çmendur ndjekësit e saj me fotografitë e postuara. Skye është shfaqur mjaft provokuese dhe seksi duke vënë në plan të parë të pasmet e saj bomabastike.
“Aksidente komike”
21/01/2018 - 14:04
Të jetosh brenda një tubi
19/01/2018 - 19:27