Sierra Skye vë në plan të parë të pasmet

Modelja kaliforniane Sierra Skye vetëm brenda pak muajsh është kthyer në fenomen në Instagram. Bukuroshja ka çmendur ndjekësit e saj me fotografitë e postuara. Skye është shfaqur mjaft provokuese dhe seksi duke vënë në plan të parë të pasmet e saj bomabastike.
Zbardhet Librazhdi
27/02/2018 - 18:45
Tirana më e bukur se kurrë
27/02/2018 - 17:12