Sierra Skye vë në plan të parë të pasmet

Modelja kaliforniane Sierra Skye vetëm brenda pak muajsh është kthyer në fenomen në Instagram. Bukuroshja ka çmendur ndjekësit e saj me fotografitë e postuara. Skye është shfaqur mjaft provokuese dhe seksi duke vënë në plan të parë të pasmet e saj bomabastike.
Shpallet fotografia e vitit
15/04/2018 - 09:14
Këtu vinë vajzat!
13/04/2018 - 18:08