Sierra Skye vë në plan të parë të pasmet

Modelja kaliforniane Sierra Skye vetëm brenda pak muajsh është kthyer në fenomen në Instagram. Bukuroshja ka çmendur ndjekësit e saj me fotografitë e postuara. Skye është shfaqur mjaft provokuese dhe seksi duke vënë në plan të parë të pasmet e saj bomabastike.
E zjarrtë si Demi
29/05/2018 - 12:01
Jo HEC-eve në Valbonë
24/05/2018 - 21:33