Seksi si Belen

Shumë seksi, por pa e ekzagjeruar. Paraqitjet e Belen Rodriguez në spektaklin italian Balalaika habisin dhe të 'bëjnë për vete' me një elegancë të admirueshme. Hidhini një sy dhe zgjidhni veshjen tuaj të preferuar.