Salma Hayek super seksi edhe në këtë moshë...

'Seks bomba' e viteve '90-të, Salma Hayek të lë pa frymë me fotot e publikuara në Instagram ku pozon nga Bora Bora, teksa shijon pushimet me bashkëshortin e saj Francois Henri Pinault. Aktorja meksikane ka postuar një foto me bikini ku shfaq një fizik 'uau' në moshën 51 vjeçare. Salma është shumë pro' bukurisë natyrale dhe publikon foto pa makiazh, ku duket gjithnjë e bukur, rrëzëllitëse dhe e parezistueshme...
Studentët rinisin protestat
22/01/2020 - 11:17