Rudina Dembacaj, viti i parë me Viktorian

Moderatorja e emisionit "Mos i fol shoferit" në Ora News, Rudina Dembacaj ka realizuar së fundmi një set fotografik me familjen e saj, me rastine festave të fundvitit. E zënë me një sërë angazhimesh në jetëne saj, moderatorja e gjeti kohën për ta realizuar këtë kopertinë tepër të veçantë. Është hera e parë që publikon Viktorian me fytyrë. Është kopertina e parë e vajzës dhe e familjes së tyre të vogël. Dhjetori ishte sigurisht muaji më i përshtatshëm. Muaji i festave, por dhe muaji i Viktorias e cila është lindur në 28 të vitit të kaluar. Foto: Revista Class
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47