Ronaldo e Messi marrin valixhet, plas gallata në rrjetet sociale

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo i thanë lamtumirën botërorit mbrëmjen e djeshme. Dy yjet e futbollit nuk mundën të ecin më tej në Rusi 2018 duke mos shënuar asnjë gol në fazat me eliminim direkt të këtij evenimenti. Kaq ka mjaftuar që rrjetet sociale të fillojnë humorin duke ironizuar futbollistët.
Studentët rinisin protestat
22/01/2020 - 11:17