Rita Ora nuk lë vend për imagjinatën në VMA

Rita Ora nuk ka pasur asnjëherë turp të tregojë fizikun e saj të përsosur. Dhe këngëtarja ka rrëmbyer vëmendjen në MTV's Video Music Awards në New York. Ylli i popit nuk la vend për imagjinatën ndërsa u shfaq në event me fustan transparent dhe pa reçipeta. 27-vjeçarja ishte nominuar në dy kategori dhe arriti të rrëmbejë vetëm 1 çmim. Rita fitoi 'Best Dance Video' me këngën 'Lonely Together' në bashkëpunim me DJ e ndjerë Avicii.