Rikthehet Emily...topless

Supermodelja Emily Ratajkowski është rikthyer fuqishëm duke pozuar për një fushatë të re. 26-vjeçarja ka pozuar topless për koleksionin e xhnseve DL 1961. Bukuroshja ka mbuluar gjoksin me duar për të mbrojtur modestinë ndërsa mbante veshur xhinse të bardha. Në një fotografi tjetër ajo shfaqet me një këmishë me butona e zbërthyer. Emily u njoftua si imazh i markës vitin e kaluar dhe njihet si një fanse e xhinsave.