Rihanna çmend fansat me të brendshme

Rihanna çmendi fansat ndërsa reklamoi koleksionin e pranverës së Savage x Fenty. 31-vjeçarja tregoi 'pasuritë' e saj të bollshme ndërsa pozoi me të brendshme. Ajo dukej shumë seksi dhe tërheqëse.
Zbulohen pankartat
27/01/2018 - 10:19
Foto fantastike nga Toka
25/01/2018 - 18:09