Rama mbledh ministrat e deputetet për festat e fundvitit

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur ministrat dhe deputetët socialistë në një festë të organizuar me rastin e festave të fundvitit. Festa po organizohet në lokalin "Palmanova" në Tiranë. Ora News siguron ekskluzivisht foto nga kjo festë e cila sapo ka nisur. Organizatorët janë kujdesur për të sjellë një atmosferë sa më të ngrohtë për maxhorancën në qeveri e cila këtë vit ka arsye të festojë pasi prej qershorit kur fitoi zgjedhjet drejton e vetme timonin e qeverisjes.