"Rama ik", tensione para kuvendit

Vijon te jete e tensionuar situata para Kuvendit. Hidhen shashka dhe fishekzjarre drejt oborrit te Kuvendit nderkohe policia kunderpergjigjet me uje dhe gaz lotsjelles. Raportohen per protestues dhe police te plagosur. FOTO:LSA