Protestuesit plagosen gjatë përplasjes me policinë

Ndërkohë që protesta vazhdon, deri tani raportohet se janë plagosur 6 persona, 4 qytetarë dhe 2 efektivë policie.
Kupa e Botës/ Iran-Marok 1-0
15/06/2018 - 18:02