Provokacia e Rita Ores

Rita Ora ka pozuar këtë herë për revistën “Love”, e cila mbledh çdo vit yje dhe modele për të pozuar ne reklama provokuese. Këngëtarja me origjinë shqiptare shfaqet e bukur, seksi dhe shume joshëse. E veshur me të brendshme sekse, Rita është duket më se e lirshme teksa merr poza mjaft provokuese.