Protestuesit hedhin gurë dhe shashka drejt policisë

Protestuesit hedhin gurë dhe shashka drejt policisë para Kuvendit. Policia i bën thirrje Bardhit të marrë masa. Ndërkohë që u hoq gardhi dhe u dogjën disa kartonë për disa minuta. Në një moment Gazmend Bardhi ka dalë para protestuesve në hyrje të parlamentit për ti bërë thirrje të qetësohen. FOTO: LSA