Prapaskenat e Tempora

Në studion e" Tempora" në Ora News mbrëmjen e 5 shkurtit ishin lideri historik i PD-se, Sali Berisha dhe Jonida Maliqi, këngëtarja e njohur shqiptare e cila do na përfaqësojë në Festivalin Europian. Disa foto nga prapaskenat në studion e emisionit Tempora