Polici aksidentohet me motor tek Stacioni i Trenit

Një punonjës policie mbeti i plagosur paraditen e sotme teksa u aksidentua me motorin e patrullës së policisë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Stacionit të Trenit në kryeqytet.Punonjësi i policisë i cili po lëvizte me motor është përplasur me një automjet. Nga aksidenti ka mbetur i plagosur dhe një kalimitar, i cili së bashku me policin janë dërguar në spital për marrjen e ndihmës mjekësore. Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet.
Fotografi të pabesueshme!
10/10/2019 - 10:09
Imazhe të pabesueshme!
10/10/2019 - 10:09
"Na ishte njëherë Londra"
08/10/2019 - 08:34