Pas tymueseve, shtrengimi i duarve ne seline PD

Dy ditë pas përplasjeve fizike dhe tymueseve brenda dhe jashtë Kuvendit,gjatë votimit të kryeprokurores së përkohshme zonjës Arta Marku, ambasadori i SHBA-së, Donald Lu po mban takime të ndara me liderët e opozitës. Fillimisht Lu iu drejtua selisë PD për tu takuar me kreun demokrat Lulzim Basha. Më pas Lu iu drejtua LSI-së për tu takuan me kryetaren Monika Kryemadhi. Opozita e quan këtë proces antikushtetues, ndërkohë ambasadorët SHBA dhe BE kanë dënuar dhunën dhe kanë qenë pro emërimit të kryeprokurorit të përkohshëm. Foto:LSA

FOTOGALERI TJERA

Të pëlqen e verdha?

27/06/2018 - 10:39

Plazhe me ngjyra

26/06/2018 - 15:27

Shpikës..nga nevoja

26/06/2018 - 14:12

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57

Konkurs ...shëmtie

25/06/2018 - 09:23