Partizani nuk i ndahet kreut, triumfon kundër Skënderbeut

Mbyllet me shifrat 3-1 takimi mes Partizanit dhe Skënderbeut në stadiumin "Selman Stermasi". Për "Demat e kuq" shënuan Belica, Telushi dhe Cinari ndërkohë që golin e vetëm për Korçarët e shënoi Gripshi në fund të pjesës së parë. Me këtë fitore Partizani nuk i ndahet kreut të kampionatit në kuotën e 17 pikëve. Në vend të dytë ndiqet nga surpriza e këtij viti, Bylisi në kuotën e 16 pikëve.
Kur të godet fati i keq
21/11/2017 - 20:39
Sinkronizmi perfekt nën ujë
21/11/2017 - 18:10
Femra të "rrëmujshme"
20/11/2017 - 17:54