Partizani luan "tenis" ndaj Lushnjës

Partizani arriti një fitore të thellë, në takimin e javës së 22-të ndaj Lushnjës. Skuadra e Starovës shënoi plot 6 herë ndaj lagunarëve, nga 3 gola për secilën pjesë. Mes borës, por edhe një stadiumi të boshatisur, të kuqtë arritën të tregonin spektakël dhe gola. /Foto LSA/