Pamjet mahnitëse të Dubait i parë nga lart

Këto imazhe të realizuara me dron tregojnë pamje të rralla nga gradaçelat e ndryshme dhe jo vetëm të Dubait. Pamjet mahnitëse tregojnë rrokaqiejt e mëdhenj të qytetit, si dhe hotelet luksoze, portet për jahtet, autostratat e gjata dhe ishujt e vegjël.
Java afrikane në fotografi
18/05/2018 - 09:03
Ja si do të duket Piramida
16/05/2018 - 15:53