Pa meshës, katedralja e Korçës përfshihet nga flakët

Katedralja Ringjallja e Krishtit në qendër të qytetit të Korçës është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Kjo ndodhi pas mbajtjes së meshës ku ka qenë i pranishëm dhe Presidenti Meta me rastin e ditës së Ujit të Bekuar. Gazetarja e Ora News informon se u përfshi nga flakët pjesa e brendshme në vendin ku ndizen qirinjtë. Zjarrfikësja mbërriti në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.
Zbulohen pankartat
27/01/2018 - 10:19
Foto fantastike nga Toka
25/01/2018 - 18:09