Pa meshës, katedralja e Korçës përfshihet nga flakët

Katedralja Ringjallja e Krishtit në qendër të qytetit të Korçës është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Kjo ndodhi pas mbajtjes së meshës ku ka qenë i pranishëm dhe Presidenti Meta me rastin e ditës së Ujit të Bekuar. Gazetarja e Ora News informon se u përfshi nga flakët pjesa e brendshme në vendin ku ndizen qirinjtë. Zjarrfikësja mbërriti në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.
Edhe BE "thotë" Rama ik!
02/06/2019 - 19:07