Nis Kongresi i PS-se, Rama dhe Veliaj me atlete

Kanë nisur punimet e Kongresit të PS. Kryeministri Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës, Veliaj mbërritën në kongres së bashku të veshur me atlete.