Nga Belen tek Wanda, fotot pikante në kufirin e censurës

Atyre u pëlqen që të provokojnë fansat me foto me përmbajte të larta erotike. Dhe për një kohë të gjatë nuk kemi publikuar imazhe të tyre në kufijt e censurës. Nga New York, ku po drejton një fushatë reklamuese, Belen Rodriguez shfaqi një sharm të papërmbajtshëm e veshur me një pulovër të kuqe ndërsa ekspozonte gjoksin. Nga ana tjetër Wanda Nara replikoi gjysmë e zhveshur me bodysuit të kuqe. Kush tërheq më shumë vëmendjen bomba brune apo bjonde?