Neymar ... çfarë ke humbur !?

Ish e dashura e Neymar, Soraja Vucelic vazhdon të çmend yllin brazilian. Ajo ka kryer një set fotografik të cilat i ka postuar në rrjetin e saj social dhe ka tërhequr vëmendjen e shumë meshkujve. Një sinjal ky për yllin e PSG-së. Ndoshta po ... por Vucelic është vërtetë fantastike.