Muaji "rozë", Ermonela Jaho koncert bamirësie

Një koncert bamirësie në ndihmë të vajzave dhe grave të prekura nga kanceri i gjirit rikthen Ermonela Jahon në skenën shqiptare. Sopranoja me famë ndërkombëtare interpretoi krah 4 artisteve të tjera shqiptare mbrëmjen e së martës në Tiranë. Pas sukseseve në skenën ndërkombëtare Ermonela Jaho u rikthye në Shqipëri me një mision sa madhor por dhe emocional. Ne sallen e Katedrales Ortodokse, bashkë me katër artiste të tjera shqiptare Jaho mbajti një koncert bamirësie në ndihmë të grave dhe vajzave të prekura nga kanceri i gjirit. Foto: LSA

FOTOGALERI TJERA

Jo vetëm çizme

27/06/2018 - 13:01

Të pëlqen e verdha?

27/06/2018 - 10:39

Plazhe me ngjyra

26/06/2018 - 15:27

Shpikës..nga nevoja

26/06/2018 - 14:12

Dembelë apo të zgjuar?

25/06/2018 - 19:49

Bet Awards 2018

25/06/2018 - 13:57