Mos i hidhni gomat e makinës! Ja si mund t'i përdorni

Ka shumë gjasë që në garazhin ose bodrumin tuaj, keni rrota të veturës ose biçikletës që janë vjetruar dhe nuk i përdorni më. Nëse nuk e keni ditur, me pak kreativitet, edhe rrotat e vjetra mund t’i shndërroni në objekte shumë të bukura dhe praktike. Në këtë fotogaleri do të gjeni disa ide që ju ndihmojnë që t’i ripërdorni gomat e vjetra duke i kthyer ato në diçka shumë unike.