Modelja me shenja pozon me bikini

Ajo është një nga modelet më të sukseshme që mori famë në America's Next Top Model, pararësisht se ka shenja në të gjithë trupin. Dhe Winnie Harlow tregoi pikërisht çfarë i dha këtë famë ndërsa pozoi me bikni për Dior në plazh në Miami. E veshur më të brendshme, supermodelja tregoi format e saj perfekte trupore.
Vjosa arrin pikën kritike
01/12/2017 - 12:44
Lumi Shkumbin del nga shtrati
01/12/2017 - 12:35
Të bësh art me kafe
30/11/2017 - 15:05