Milan Fashion Week, Versace sjell në pasarelë yjet e modës

Versace ka prezantuar koleksionin e saj të fundit në Javën e Modës në Milano. Dhe në sfilatë janë shfaqur disa nga yjet më të mëdha të pasarelave. Ajo përzgjodhi modelet Candice Swanepoel, Irina Shayk dhe Gigi Hadid për shfaqjen e së premtes. Ndërsa në pasarelë ecën dhe supermodelje si Kendall Jenner, Bella Hadid, Kaia Gerber dhe legjendarja Stephanie Seymour.
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47