Meta viziton Durrësin pas tërmetit shkatërrimtar

Mbrëmjen e sotme Presidenti, Ilir Meta është në Durrës, aty ku tërmeti ka shënuar shumë dëme materiale dhe disa viktima./ FOTO LSA
Studentët rinisin protestat
22/01/2020 - 11:17