Mbijetesa në sytë e Rejës

Derbi i mbijetesës mes Tiranës dhe Kastriotit nuk dhuroi gola, me dy skuadrat që barazuan me shifrat 0-0. Kjo pikë e ndihmon Tiranën që të mbaj pas Kastriotin, që numëron 2 pikë më pak se bardheblutë, që janë në një vend që të siguron qëndrimin në Kategorinë Superiore. / Foto LSA