Mahnisin dy supermodelet bjonde

Kate Moss, 44 vjeç, dhe Gigi Hadid, 22 vjeç, provuan statusin e tyre supermodele në këmisha të mprehta dhe pantallona të shkurtra si ata thyen në fushatën e re Stuart Weitzman. Ato janë dy nga supermodelet më të njohura në botë, pavarësisht se janë njëzet vjet larg në moshë. Dy bombat bjonde Gigi Hadid dhe Kate Moss kanë bashkuar forcat të martën për fushatën e re SS18 Stuart Weitzman. Yjet e pasarelave treguan trupin e tyre, në këmisha të bardha dhe pantallona të shkurtra, ndërkohë që pozuan krah për krah, duke dëshmuar se e meritojnë të jenë ikona në industrinë e modës.