Macron feston si i çmendur

Presidenti Emmanuel Macron ka festuar si i çmendur fitoren e Francës në Kupën e Botës. Ai bashkë me bashkëshorten e tij dhe presidenten e Kroacisë kanë ndjekur finalen Francë-Kroaci.
Një baba ‘super’ si ky
14/02/2019 - 08:24