Kuqezinjtë festojnë fitoren kundër Izraelit

Një gol i Taulant Xhakës i ka mjaftuar Shqipërisë për të mposhtur me rezultatin minimal 1-0 Izraelin dhe për të marrë tre pikët e para në Ligën e Kombeve. Krenarë për fitoren, djemtë e kombëtares 'festojnë' me entuziazëm dhe përqafime në fushën e blertë, mbështetur nga tifozët të cilët brohorisnin
Impianti luksoz i kuajve
11/11/2019 - 22:12
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47