Kukësi vazhdon përgatitjet për takimin e kthimit në Champions

Pas barazimit në ndeshjen e parë dhe ndryshimit në pankinë, skuadra e Kukësit po i jep fund përgatitjeve për ndeshjen e dytë ndaj Valletta, takim ky i vlefshëm për raundin e parë kualifikues të Champions League. / Foto F.K Kukësi "Facebook"./