Kukësi afrohet me finalen e Kupës

Kukësi është me një këmbë në finalen e Kupës së Shqipërisë. Skuadra verilindore mposhti në takimin e parë, 2-1 Skënderbeun, duke ia bërë detyrat më të lehta vetes në takimin e kthimit. Ndeshja e kthimit mes Skënderbeut dhe Kukësit do të luhet më 8 maj në stadiumin "Skënderbeu" të Korçës./ FOTO LSA
Pranvera në fustane
22/03/2019 - 09:29
Banesa të paimagjinueshme
13/03/2019 - 14:01