Kryeministri Rama pritet me protesta dhe këpucë

Kryeministri Edi Rama ndodhet në spitalin e Traumës për të parë nga afër situatën e efektivëve të policisë të lënduar gjatë protestës para Kuvendit paraditen e sotme. Banorët e presin me thirrjen Turp! Turp! (FOTO: LSA)
Java afrikane në fotografi
18/05/2018 - 09:03
Ja si do të duket Piramida
16/05/2018 - 15:53