Kryeministri belg vizitë zyrtare në Tiranë, pritet nga Rama

Kryeministri i Belgjikës, Charles Michel, ka mbërritur pasditen e sotme në vendin tonë për një vizitë zyrtare. Michel u prit në një ceremoni zyrtare nga kryeministri shqiptar Edi Rama. Pas takimit me Ramën në Kryeministri, kryeministri belg do të takohet edhe me presidentin Ilir Meta. Nesër, kryeministri belg do të fluturojë drejt Serbisë ku do të takohet me homologen e tij Ana Brnabiç dhe presidentin Vuçiç. FOTO: LSA
“Aksidente komike”
21/01/2018 - 14:04
Të jetosh brenda një tubi
19/01/2018 - 19:27