Kim Kardashian 'çmend' fansat me foto të nxehta

Kim Karadashian njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton që ti ekspozojë. Ylli i televizioneve provokon gjatë gjithë kohës fansat me foto të nxehta. Së fundmi 36-vjeçarja ka 'çmendur' rrjetin. Pavarësisht se është nënë e 3 fëmijëve kjo nuk e pengon atë që të zbulojë asetet e saj.