Kendall Jenner dhe Bella Hadid sundojnë sfilatën e Versace

Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë dy supermodelet më të kërkuara. Dhe yjet e pasaralave e treguan edhe njëherë këtë ndërsa pushtuan sfilatën e Versace në gjatë Javës së Modës Milano. Vajzat ecën në pasarelë për të shafqur koleksionin pranverë/verë për vitin 2019 të markës më të famshme të rrobave. Kendall e Bella, dy shoqe të ngushta, dukeshin mahniëse në pasarelë.