Kate Upton më tërheqëse se kurrë

Ajo është një modele e njohur ndërkombëtarisht. Dhe Kate Upton është shaqur më seski se kurrë duke pozuar me të brendshme për koleksionin e pranverës 2018 të markës italiane Yamanay. 25-vjeçarja ekspozoi format e saj trupore perfekte dhe dukej mjaft tërheqëse. Padyshim që bomba bjonde e vërteton më së miri arsyen se pse është një supermodele.